Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kandydaci na wójta gminy Miączyn

Utworzony przez kazik, 1 listopada 2010 r. o 09:10
Laura napisał:
I dobrze ,że są ludzie,którzy takie rzeczy widzą,słyszą i o tym mówią.Widać,że niektórzy działają bez skrupułów-po trupach do celu.Jak tak można? Wstyd!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Przecież kiedyś wcześniej czy później staną oko w oko , twarzą w twarz z niektórymi(...) Teraz tylko pytanie- czy faktycznie uniosą wzrok i będą mieli odwagę patrzeć. [b]Jedno jest pewne:PAN DŁUGOSZ MOŻE TO ZROBIĆ SPOKOJNIE,MOŻE SPOJRZEĆ W TWARZ KAŻDEMU WYBORCY-STARSZEMU I MŁODSZEMU, TEMU Z MIĄCZYNA I TYM Z INNYCH MIEJSCOWOŚCI, PONIEWAŻ JEST CZŁOWIEKIEM BARDZO UCZCIWYM I PRZEDE WSZYSTKIM MA CZYSTE SUMIENIE. TRZYMAM KCIUKI ZA PANA DŁUGOSZA.[/b
Z pełną odpowiedzialnością i szacunkiem do P.Długosza podpisuję się pod tym .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
obserwator napisał:
Czyżby to był koniec rządów PSL w Miączynie ? Pan w czarnej sukience poróżnił towarzystwo ? Chyba tak.Gratuluję "nauczycielom" stanowisk bo po dzisiejszej sesji to już prawie pewne.Monolit pękł.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tekst pierwsza klasa! gratuluje autorowi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
List pierwsza klasa,oprócz tego,że więcej w nim upiększania rzeczywistości niż konkretnej prawdy. Ale krytykowanie i "obmawianie" reszty kandydatów w taki sposób? Podobno to nie w stylu p.Kapicy. Zawiodłam się na panu po raz kolejny. Do tej pory się wahałam,ale teraz jestem pewna. Stracił pan mój głos. Jak to powiadają - tonący brzytwy się chwyta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
captcha napisał:
List pierwsza klasa,oprócz tego,że więcej w nim upiększania rzeczywistości niż konkretnej prawdy. Ale krytykowanie i "obmawianie" reszty kandydatów w taki sposób? Podobno to nie w stylu p.Kapicy. Zawiodłam się na panu po raz kolejny. Do tej pory się wahałam,ale teraz jestem pewna. Stracił pan mój głos. Jak to powiadają - tonący brzytwy się chwyta.
Do kogo kierujesz tą opinię? Na kim się zawiodłaś i dlaczego?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widać że dużo osób myśli o tym co tutaj napisać, zarówno pracownicy urzędu ( niektóre wypowiedziane myśli podobne są do wypowiedzi pana Stanisława w ulotkach) jak i osoby trzecie. Pytanie tylko czy ten kto tak bardzo się stara pisząc tutaj osiągnie swój cel?? Gdyby dzisiaj okazało się że pobory wójta będą na równi z poborami np przewodniczącego rady, to myślę że kandydaci wręcz zniechęcali by do głosowania, no chciałbym to zobaczyć. Zaliczam się do grona tych osób których kandydat jeszcze nie poległ. Prwada jest taka że nikt z nas nie jest w stanie powiedzieć jak zachowa się dana osoba na tym stanowisku, nawet chyba trudno powiedzieć to o panu Kapicy, bo pewnie dalej jest w szoku że powierzono mu taką funkcję, długo też sam miał wątpliwości czy się do tego nadaję ( mowa o kandydaturze), więc jak może wymagać takiej decyzji od głosujących. Prawda jest taka że jeżeli sami w siebie nie wierzymy to jak możemy oczekiwać tego od kogoś! Jeśli wójtem zostanie Długosz trudno będzie mu wszystko opanować ale wszystko jest dla ludzi, przynajmniej cenię to że studia ukończył kiedy była no to pora, na nie w systemie zaocznym jednocześnie już pracując. Wyborcy są spostrzegawczy i potrafią dostrzec wszystko, też to że ktoś tak fajnie stara się zostać wójtem za wszelką cenę, remontuje drogi itp nawet pisze piękny list, pytanie tylko czy jako sekretarz zrobił wszystko aby zmienić oblicze gminy, czy uważa że wyczerpał wszelkie możliwości i jest zadowolony ze swojej pracy że teraz pragnie zostać wójtem, tzn że chce sam siebie docenić, swoją pracę. Jeśli tak jest niech pozwoli zagłosować bez żadnej presji. W dodatku nie obarczając dodatkową pracą listonoszy, bo i tak torby mają ciężkie a jak wiemy ciężko chodzi się po śniegu. Prawda jest taka że jeżeli ktoś uważa się za skromną osobę to nie wypisuje na ulotkach co zrobił i czego dokonał, to ludzie są od doceniania czyjejś pracy a nie osoba która być może częściowo się do tego przyczyniła! Jeśli w tak krótkim czasie wykonujący był w stanie zrobić tyle rzeczy co wymienia, no to ludzie taki skarb, może niech wszystkiego nie podaje bo nam go zabiorą! Nie pozwolą marnować się takiej osobie na najniższym szczeblu! Taki pracowity człowiek, 12 lat siedział cichutko a tutaj nagle takie działanie przedwyborcze, tyle pracy! Głos mamy tylko jeden i każdy odda go na swojego kandydata, dobrze przemyślmy swoją decyzję. Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pp napisał:
Do kogo kierujesz tą opinię? Na kim się zawiodłaś i dlaczego?
Czytając ten list zawiodłam się na osobie,która go podpisała.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
captcha napisał:
Czytając ten list zawiodłam się na osobie,która go podpisała.
O jakim liście piszecie? O listonoszach tonących z ciężkimi torbami w śniegu? Czy jakaś przesyłka mnie ominęła? Jeśli listonosze noszą jakieś listy, to dlaczego ja nic nie otrzymałem? Jeśli coś dostaliście, to podzielcie się z innymi na forum. Chyba nie do każdego ci listonosze chodzą. Albo może jakiś skrót ktoś napisze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
captcha napisał:
List pierwsza klasa,oprócz tego,że więcej w nim upiększania rzeczywistości niż konkretnej prawdy. Ale krytykowanie i "obmawianie" reszty kandydatów w taki sposób? Podobno to nie w stylu p.Kapicy. Zawiodłam się na panu po raz kolejny. Do tej pory się wahałam,ale teraz jestem pewna. Stracił pan mój głos. Jak to powiadają - tonący brzytwy się chwyta.
Powiedz o jakim liście piszesz?????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O liście do wyborców, o dokonaniach, myślę że góra jutro będą doręczone!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
:-) napisał:
O liście do wyborców, o dokonaniach, myślę że góra jutro będą doręczone!
Aha , dzięki, nic o tym nie wiedziałem. Z niecierpliwością czekam i myślę, że listonosze ,,za sowitą odpłatnością" nie ominą żadnego domu, również mojego. Chociaż ulotki p. Kapicy do mojego domu nie dotarły, to może i ten list gdzieś ugrzęźnie w śniegu. Przypuszczam, że po otrzymaniu tego listu forum ożywi się. A może jakieś klasy społeczne są w naszej gminie? A jeden podpis jest czy koalicjantów też??????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak powiedział André Maurois: " Władza absolutna wywołuje u człowieka rozpętanie najgorszych instynktów " Właśnie w tak nerwowych sytuacjach poznaje się charakter ludzi, są gotowi do największych poświęceń, nie zważając na nic. Gdyby wybory zostały przesunięte na dalszy termin to obawiam się, że niektórzy posunęliby się jeszcze dalej ... ale jak już ktoś zasugerował we wcześniejszym poście "tonący - brzytwy się chwyta"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
captcha napisał:
List pierwsza klasa,oprócz tego,że więcej w nim upiększania rzeczywistości niż konkretnej prawdy. Ale krytykowanie i "obmawianie" reszty kandydatów w taki sposób? Podobno to nie w stylu p.Kapicy. Zawiodłam się na panu po raz kolejny. Do tej pory się wahałam,ale teraz jestem pewna. Stracił pan mój głos. Jak to powiadają - tonący brzytwy się chwyta.
marionetkaK całaK zK drewnaK aK przecieżK ruszaK sięK jakK myK jużK podróżK zacząłK małyK zuchK................
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
politolog napisał:
Dużo wiadomości od wczoraj się pojawiło,ale nie zauważyłem odpowiedzi na moje pytanie. Proszę o przedstawienie programu wyborczego pana Kapicy.
Nie przejmuj się, ja też o to pytałem i dalej nic. List już widziałem,bo dotarł do moich rodziców.Papier wszystko przyjmie(trochę obiecanek na wyrost),dlatego lepiej wg.niektórych napisać niż wprost powiedzieć ludziom.Jeszcze by zaraz ktoś z wyborców o coś zapytał,i co odpowiedzieć. Zapomniało się niektórym,że ludzki rozum to nie kawałek papieru.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
captcha napisał:
List pierwsza klasa,oprócz tego,że więcej w nim upiększania rzeczywistości niż konkretnej prawdy. Ale krytykowanie i "obmawianie" reszty kandydatów w taki sposób? Podobno to nie w stylu p.Kapicy. Zawiodłam się na panu po raz kolejny. Do tej pory się wahałam,ale teraz jestem pewna. Stracił pan mój głos. Jak to powiadają - tonący brzytwy się chwyta.
Ja stawiam na uczciwego kandydata.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KKK napisał:
Ja stawiam na uczciwego kandydata.
a który jest uczciwy - powiedz wprost, a nie tak wymijająco i czym tą uczciwość zmierzysz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DO "ooo" JA JUŻ DAWNO WYPOWIEDZIAŁEM SIĘ NA FORUM.PRZECZYTAJ DOKŁADNIE WSZYSTKO. UCZCIWYM SIĘ PO PROSTU JEST .PEWNE CECHY CHARAKTERU MOŻNA KSZTAŁTOWAĆ,Z UCZCIWOŚCIĄ JEST NIECO INACZEJ.MYŚLĘ,ŻE Z TYM CZŁOWIEK SIĘ RODZI LUB NIE.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KKK napisał:
DO "ooo" JA JUŻ DAWNO WYPOWIEDZIAŁEM SIĘ NA FORUM.PRZECZYTAJ DOKŁADNIE WSZYSTKO. UCZCIWYM SIĘ PO PROSTU JEST .PEWNE CECHY CHARAKTERU MOŻNA KSZTAŁTOWAĆ,Z UCZCIWOŚCIĄ JEST NIECO INACZEJ.MYŚLĘ,ŻE Z TYM CZŁOWIEK SIĘ RODZI LUB NIE.
no to w końcu......... idąc twoim tokim myślenia - który z kandydatów urodził się jako uczciwy, a który nie - bo piszesz, że stawiasz na uczciwego. Być może, że ja mam problem z wyborem tego uczciwego więc pomóż mi w wyborze "uczciwego" i przedstaw argumenty które za tym przemawiają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
głosująca napisał:
Jak powiedział André Maurois: " Władza absolutna wywołuje u człowieka rozpętanie najgorszych instynktów " Właśnie w tak nerwowych sytuacjach poznaje się charakter ludzi, są gotowi do największych poświęceń, nie zważając na nic. Gdyby wybory zostały przesunięte na dalszy termin to obawiam się, że niektórzy posunęliby się jeszcze dalej ... ale jak już ktoś zasugerował we wcześniejszym poście "tonący - brzytwy się chwyta"
Każda próba podejmowana przez pana K. to tylko niemy krzyk, bezgłośne wołanie o pomoc, która nie nadchodzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ooo napisał:
no to w końcu......... idąc twoim tokim myślenia - który z kandydatów urodził się jako uczciwy, a który nie - bo piszesz, że stawiasz na uczciwego. Być może, że ja mam problem z wyborem tego uczciwego więc pomóż mi w wyborze "uczciwego" i przedstaw argumenty które za tym przemawiają.
do KKK proszę odpowiedz no to w końcu......... idąc twoim tokim myślenia - który z kandydatów urodził się jako uczciwy, a który nie - bo piszesz, że stawiasz na uczciwego. Być może, że ja mam problem z wyborem tego uczciwego więc pomóż mi w wyborze "uczciwego" i przedstaw argumenty które za tym przemawiają
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 10 z 17

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...